Części Case – sprawdzone elementy do maszyn rolniczych

Wiemy, jak ważna dla gospodarstw rolnych jest wydajność pracy oraz długi okres eksploatacji maszyn, dlatego za swoją misję obraliśmy wspieranie tych dwóch jakości.

Perkoz Parts oferuje swoim klientom tylko najlepsze części od światowej sławy producentów, którym zaufały miliony rolników na wszystkim kontynentach. Taką marką jest Case IH, która wchodzi w skład grupy producentów CNH Global, do której należy również znana marka New Holland. Jako jeden z ich głównych dystrybutorów w Polsce, posiadamy szeroką ofertę części Case. Poniżej przedstawiamy kategorie produktów, w których znajdziecie elementy od tej marki – zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Części do kombajnów

Nasz asortyment oferuje solidne części do kombajnów wiarygodnego producenta Case IH dedykowane modelom z serii CT, CF, AF oraz AXF. W tej kategorii znajdziecie takie elementy jak: czujniki temperatury, łożyska kulowe, obudowy łożyska, elementy zamka do otwierania blach, paski, pokrywy, sprężyny, podkładki, śruby, tarcze, tłoczki hamulca, uszczelki oraz zamki.

Części do traktorów

Części Case przeznaczone są często dla maszyn właśnie tej marki. W naszej ofercie znajdziecie elementy przeznaczone do modeli z aż dwudziestu serii, takie jak: czujniki, moduły, filtry, podkładki, osuszacze, przekaźniki, rezystory, sprzęgła, sworznie, sprężyny, wsporniki i wiele innych.

Części do sieczkarni

Bez sieczkarni niemożliwe byłoby cięcie traw, roślin pastewnych czy słomy na sieczkę, to urządzenie niezbędne w każdym gospodarstwie rolnym. Te maszyny jednak również wymagają regularnej wymiany elementów. Z części Case posiadamy w swojej ofercie tłoczek hamulca.

Części do ładowarek

Jeśli Twoja ładowarka nagle się popsuła, nie musisz od razu spisywać jej na straty – czasem wymiana kluczowych elementów wystarczy, by służyła Ci ona jeszcze przez wiele lat. W ramach współpracy z marką Case dostarczamy takie części jak: czujniki temperatury, podkładki i uszczelniacze.

Akumulatory do ciągników

Akumulatory do ciągników to złożony temat, mają zróżnicowaną moc oraz wytrzymałość, którą należy dopasować do wykorzystywanych przez siebie maszyn rolniczych. Ważne, by podczas kupna postawić na jakość i sprawdzonego producenta, co zagwarantuje niezawodność i wydajność, a w dłuższej perspektywie również oszczędność. Akumulatory marki Case wykazują podwyższoną odporność na niskie temperatury, a także wstrząsy, które często pojawiają się podczas pracy na roli. Ponieważ wybór tego elementu ciągnika wcale nie jest taki prosty, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci wybrać odpowiedni sprzęt do Twojej maszyny.

Wszystkie produkty z naszego asortymentu wysyłamy do klientów w ciągu 24 godzin. Gwarantujemy, że wybór części Case będzie udanym zakupem ze względu na jakość i funkcjonalność elementów tego producenta. Dodatkowo, w troskę o udane korzystanie z naszych produktów, często proponujemy naszym klientom preferencyjne warunki gwarancyjne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami technicznymi części dostępnymi na naszej stronie, w celu dokonania jak najlepszej decyzji. Jeśli potrzebują Państwo pomocy naszych ekspertów, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zapraszamy do składania zamówień na https://www.perkozparts.pl/

Warto odwiedzić

Ostatnie wpisy

Kategorie

Szukaj po tagach

Archiwa

Michalina Czujak Opublikowane przez: