Skup bydła: lubuskie

Jeżeli jesteś hodowcą bydła z lubuskiego i szukasz sprawdzonego partnera, który odbierze od Ciebie zwierzęta na korzystnych warunkach, jesteś w dobrym miejscu. OSI POLAND FOODWORKS to ekspert na rynku uboju bydła z ponad 100-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym. Prowadzimy jedną z największych ubojni w Polsce i Europie. Dlatego zapraszamy do współpracy zarówno rolników indywidualnych, jak i spółdzielnie rolne oraz pozostałe podmioty zajmujące się hodowlą bydła. Poznaj warunki współpracy!

Skup bydła z lubuskiego – poznaj zasady współpracy z liderem rynku

OSI POLAND FOODWORKS to partner, który gwarantuje uczciwe warunki współpracy w zakresie skupu bydła w Lubuskiem. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że rozumiemy oczekiwania hodowców i stawiamy na partnerskie relacje oparte na jakości.

Skupujemy bydło różnych ras

Przyjmujemy zarówno bydło mleczne, jak również mięsne. Akceptujemy zwierzęta czystorasowe, np. ras Limousine, Charolaise, Simental czy Holsztyńsko-Fryzyjskiej, jak również mieszane. Klasyfikację prowadzimy w oparciu o standard EUROP, co pozwala nam dokonać jakościowej wyceny surowca i uczciwie rozliczyć się z hodowcą.

Dobrostan zwierząt to dla nas fundament

Dobrostan bydła jest dla nas istotny na każdym etapie cyklu produkcyjnego – począwszy od sprzedaży, aż po transport i sam ubój. Dlatego stawiamy hodowcom wysokie wymagania odnośnie do stanu zwierząt. Przyjmujemy wyłącznie bydło:

  • w 100% zdrowe i w dobrej kondycji,
  • wolne od obić, uszkodzeń i urazów,
  • nieognojone,
  • z certyfikatem potwierdzającym dobrostan i pełną dokumentacją – w tym paszportem bydła oraz informacją o łańcuchu żywieniowym zgodną z odpowiednim rozporządzeniem Komisji WE,
  • oznakowane dwoma kompletami kolczyków ARiMR z informacjami zgodnymi z rzeczywistymi cechami każdego zwierzęcia.

Nie akceptujemy zwierząt poniżej 8. miesiąca życia ani samic w zaawansowanej ciąży oraz do 7 dni po porodzie.

Stawiamy na sprawny odbiór skupowanego bydła w Lubuskiem

Najczęściej jest on organizowany w ciągu 3 dni od dokonania zgłoszenia, od poniedziałku do soboty, a w określonych sytuacjach również w niedzielę. Zapewniamy własny transport i ponosimy jego koszt. Na barkach hodowcy spoczywa przygotowanie dokumentacji każdego zwierzęcia, a także przygotowanie bydła do przewozu do ubojni.

Skup bydła w województwie lubuskim – cena dopasowana do jakości

Stawiamy na przejrzyste warunki finansowe współpracy i zapewniamy atrakcyjną cenę skupu bydła w Lubuskiem. Cennik jest przez nas aktualizowany co tydzień, we wtorek – tak, aby był dostosowany do aktualnych warunków rynkowych. Hodowcy mogą liczyć także na system atrakcyjnych premii oraz dopłat do ceny skupu bydła. Dodatkowe środki można otrzymać m.in. za przystąpienie do programu „Cultivate” czy podpisanie umowy kontraktacyjnej.

Szczegółowe informacje o warunkach skupu bydła zapewnianych przez OSI POLAND FOODWORKS znajdziesz tutaj. Skontaktuj się z naszym Przedstawicielem Regionalnym lub z infolinią Centralnego Biura Skupu Bydła, aby uzgodnić zasady współpracy. Zapraszamy!

Warto odwiedzić

Ostatnie wpisy

Kategorie

Szukaj po tagach

Archiwa

Michalina Czujak Opublikowane przez: