Innowacje PreVital, czyli karma i przekąski dostosowane do różnych potrzeb kotów i ich właścicieli!

PreVital to marka, której misją jest wychodzenie naprzeciw różnorodnym potrzebom kotów i ich właścicieli. Robią to na tyle umiejętnie, że na ten moment współpracują z dziesięcioma fabrykami w całej Europie, oferując innowacyjne rozwiązania. Ich innowacyjne rozwiązania dotyczą zarówno karmy, jak i przekąsek, które są dostosowane do indywidualnych preferencji i potrzeb Twojego kota. PreVital Fileciki to delikatna i pyszna karma dla kotów, która jest dostępna w postaci małych i soczystych filecików zanurzonych w smacznym sosie lub galaretce. Coś, co wyróżnia tę karmę, to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa, która gwarantuje Twojemu kotu odpowiednie odżywienie oraz wyjątkowy smak! W ich ofercie znajdziesz także przekąski na przykład: poduszeczki z nadzieniem czy mięsne paluszki.

Chcesz urozmaicić dietę swojego kota? Postaw na smakołyki w postaci chrupiących granulek!

PreVital jest firmą, która zawsze stara się być jak najlepsza, dlatego oferuje Ci możliwość urozmaicenia diety Twojego kota dzięki różnym wysokomięsnym smakołykom. Jedną z propozycji są chrupiące granulki ze specjalną otoczkę, która sprawia, że są one pyszne nawet dla wybrednych kotów! Wyróżnia je duża zawartość mięsa na przykład kurczaka, indyka czy łososia, które gwarantuje ogromną przyjemność podczas spożywania posiłku. Dzięki nim Twój kot będzie cieszyć się smacznymi i zdrowymi przysmakami!

Firma Partner in Pet Food (PPF) – dlaczego warto zdecydować się na ich produkty?

Firma Partner in Pet Food (PPF) zajmuje drugie miejsce pod względem wielkości producentów marek detalicznych w Europie, w kategorii mokrej i suchej karmy dla zwierząt domowych. Marka ta może pochwalić się wytwarzaniem wysokiej jakości suchej i mokrej karmy dla kotów i psów. Ich produkty są dostępne w różnych formatach: puszkach, saszetkach, karmach półmokrych czy przekąskach. Ich główna siedziba znajduję się na Węgrzech, ale działalność obejmuje także dziesięć krajów, takich jak Polska, Rumunia, Francja, Niemcy, Szwecja, Holandia, Czechy, Słowacja, i Włochy.

Warto odwiedzić

Ostatnie wpisy

Kategorie

Szukaj po tagach

Archiwa

Michalina Czujak Opublikowane przez: