Jak utrzymać standard dróg? Kosiarka do poboczy dla profesjonalistów

Utrzymanie standardu dróg w okresie wzmożonej wegetacji roślin przysparza wiele wysiłku. Firmy wyspecjalizowane w tego typu działalności potrzebują profesjonalnego sprzętu. Kosiarka bijakowa dzięki zaawansowanej technologii umożliwia dostęp do utrudnionych obszarów. Stosując odpowiedni sprzęt, można zniwelować nadmierne wyrastanie trawy, porostów i krzewów. Kosiarka do poboczy tnie i rozdrabnia materiał zielony, który następnie mineralizuje podłoże. Dzięki naturalnemu nawozowi gleba w mniejszym stopniu podlega procesowi erozji. Biomasa zapobiega także szybkim przyrostom.

Gdzie znajduje zastosowanie kosiarka do poboczy?

Trudny teren przy drogach jest prawdziwym wyzwaniem dla specjalistów od utrzymania standardu dróg, dbających o zieleń. Pasy zieleni przy drogach szybkiego ruchu są szczególnie trudne w koszeniu. Do wymagających należą również nieużytki przy rozbudowanych skrzyżowaniach, węzłach komunikacyjnych oraz wszelkiego rodzaju infrastrukturze drogowej. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu, jakim jest kosiarka bijakowa, można zapewnić wysoki poziom usług. Dodatkowy osprzęt jak na przykład wysięgnik pozwoli na dotarcie do trudnego tereny. Umożliwi pracę na stromych skarpach, w zagłębieniach i rowach odwadniających.

Innowacyjna kosiarka zdalnie sterowana, z napędem hybrydowym

Bezpieczną pracę na terenie nachylonym pod ostrym kątem zapewni kosiarka zdalnie sterowana. Strome skarpy, nachylone pobocza dróg, trudno dostępne wzniesienia są doskonałym miejscem do pracy dla tego typu urządzenia. Urządzenie jest napędzane hybrydowo. Pojazd wyposażony jest w silnik spalinowy, 4 silniki elektryczne przy kołach, oraz bardzo wydajny zestaw baterii. Połączenie napędu benzynowego z elektrycznym nie stanowi zagrożenia i zapewnia dużą moc oraz wydajność urządzeniu. Bezpieczeństwo pracy przy ruchliwych drogach i autostradach zapewnia duży zasięg pilota, w który jest wyposażona kosiarka zdalnie sterowana.

Warto odwiedzić

Ostatnie wpisy

Kategorie

Szukaj po tagach

Archiwa

Michalina Czujak Opublikowane przez: